Історія створення

Рік створення - 1998.
     Державна ліцензія № 214777 від 07.03.2015 р.
     Державна атестація: 2009 рік, НВК "Старт-школа" аттестован на високому рівні з відмінністю.

Створення "Старт-школи" ми відносимо до 1988 року, коли група Харківських педагогів уперше в Україні відкрила приватну школу для дошколят... Вони вважали тоді, якщо дитина 5-6 років отримає кваліфіковану підготовку в освіті, тобто буде психологічно  і розумово адаптована до "шкільного життя", вона уникне багатьох проблем, які виникають на початку навчання.

У 1992 році ця школа, школа нового типу, здобула назву "Старт-школа", що означало "старт в навчанні", тому що така школа об'єднувала в собі дитячий сад і начальну школу з метою вільної і природної адаптації дитини до навчання.

7 років школа працювала як дитячий сад-начальна школа. Накопичений досвід роботи дав можливість педагогічному колективу замислитися над проблемою реалізації педагогічних ідей в науковій роботі. Ця ідея була підтримана Міністерством освіти і науки України, і з лютого 1999 року на базі "Старт-школи" створюється педагогічний майданчик республіканського значення з проблемою "Особово-орієнтована модель навчання і виховання дітей 4-10 років в комплексі "Дошкільний заклад- початкова школа".

Так визначилася головна наукова проблема педагогічного колективу школи - створення умов реалізації особово-орієнтованого навчання і виховання дітей у школі повного дня.